certyfikaty, nagrody

Firma TYTAN SERWIS na ręce Pana Mariusza Murdzka otrzymała wręczoną przez Dyrektora Jacka Skwierczyńskiego prestiżową, przyznawaną po raz pierwszy...

arykuły

Mariusz Murdzek - Przydomowe elektrownie wiatrowe mogą służyć jako dodatkowe źródło energii elektrycznej, ale również jako...

ustawa oze

Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii wciąż czeka na zainteresowanie rządu RP. Co się dzieje z Ustawą o OZE? Czy unikniemy kar dla Polski?

informacje

Eksploatacja turbiny jest praktycznie darmowa, po jej zainstalowaniu, wedle szacunków producentów, możemy z niej korzystać nawet 25 lat...

Agregaty prądotwórcze

Zobacz ofertę na
agregaty prądotwórcze:

Agregaty prądotwórcze z silnikami benzynowymi firm HONDA, serii EA oraz belgijskiej firmy EUROPOWER to generatory z silnikami spalinowymi, występujące w kilku różnych wersjach. Dwa główne rodzaje to agregaty prądotwórcze jednofazowe oraz trójfazowe występujące również z modułami spawalniczymi. Ponadto są to urządzenia wyciszone lub niewyciszone z wbudowanym układem automatyki (realizującym start).

Agregaty jednofazowe podzielić można na urządzenia przeznaczone do zasilania elektronarzędzi, które nie mają układu stabilizującego napięcie (dla szlifierek, wiertarek itp.) oraz na urządzenia turystyczne, do elektroniki, które dzięki wbudowanemu stabilizatorowi napięcia dają możliwość bezpiecznego używania np. laptopów czy telewizorów LCD.

Agregaty prądotwórcze trójfazowe mogą być wyciszone lub nie. Agregaty wyciszone to maszyny posiadające specjalnie zaprojektowane obudowy dźwiękochłonne, które nie tylko znacznie zmniejszają hałas generowany przez generatory, ale również chronią je przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi (np. deszczem czy śniegiem). Dzięki temu mogą być one wykorzystywane do pracy na zewnątrz budynków. Dostępne są również wersje mobilne generatorów, które mogą być zabudowane na przyczepach. Agregaty niewyciszone charakteryzują się małym ciężarem (brak obudowy – typowe generatory w ramach), które mogą być dosyć swobodnie przemieszczane. W urządzeniach trójfazowych również mogą zostać zainstalowane stabilizatory napięcia wyjściowego (tzw. AVR) czy układy automatyk.

Agregaty prądotwórcze spawalnicze Honda to urządzenia, dzięki którym można spawać prądem w przedziale 200-300A w cyklu spawania wynoszącym 35%, a przekrój elektrody musi się mieścić w przedziale od 4 mm do 6 mm. Agregaty wyposażone zostały również w odpowiednie wyjścia (jedno- i trójfazowe), które umożliwiają dodatkowo na wykorzystywanie elektronarzędzi.

Automatyka – zastosowany układ automatycznie uruchamia generator, kiedy wykryty zostanie brak napięcia w sieci elektrycznej oraz automatycznie go wyłącza w przypadku przywrócenia zasilania.

Szybki kontakt

TYTAN SERWIS
ul. Letnia 29a
95-100 Zgierz
tel. 605 56 56 85
email: biuro@tytanco.eu

TYTAN SERWIS, biuro
ul.Nowomiejska 5
91-414 Łódź
tel./fax 42 632 01 83

Główna nagroda

GŁÓWNA NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Licznik odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

Linki