certyfikaty, nagrody

Firma TYTAN SERWIS na ręce Pana Mariusza Murdzka otrzymała wręczoną przez Dyrektora Jacka Skwierczyńskiego prestiżową, przyznawaną po raz pierwszy...

arykuły

Mariusz Murdzek - Przydomowe elektrownie wiatrowe mogą służyć jako dodatkowe źródło energii elektrycznej, ale również jako...

ustawa oze

Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii wciąż czeka na zainteresowanie rządu RP. Co się dzieje z Ustawą o OZE? Czy unikniemy kar dla Polski?

informacje

Eksploatacja turbiny jest praktycznie darmowa, po jej zainstalowaniu, wedle szacunków producentów, możemy z niej korzystać nawet 25 lat...

AKUMULATORY AGM, VRLA


   W naszej ofercie posiadamy akumulatory AGM o pojemnościach 100, 120, 150 i 200 Ah.

Wysoka sprawność
   Dzięki niskiej rezystancji wewnętrznej i wydajnych charakterystykach wyładowania, akumulatory FreeVolt mogą być stosowane w wielu obszarach, zarówno do pracy cyklicznej jak i rezerwowej.

Bezobsługowe
   W całym okresie eksploatacji nie ma potrzeby sprawdzania poziomu elektrolitu ani uzupełniania wody. Gazy wydzielane podczas elektrolizy podlegają prawie całkowitej rekombinacji do postaci wody (do 99%) dzięki efektywnej reakcji łączenia wodoru z tlenem.

Konstrukcja zaworu bezpieczeństwa
   Nadmierna ilość wydzielonego gazu w wyniku przeładowania lub nieprawidłowej metody ładowania jest wypuszczana przez zawór bezpieczeństwa, który wykrywa wzrost wewnętrznego ciśnienia i otwiera się, aby wypuścić gaz, a następnie automatycznie się zamyka.

Technologia separatora
   Separator z absorpcyjnej maty szklanej (AGM), stosowany w akumulatorach FreeVolt, stanowi materiał o dużej porowatości, który zapewnia maksymalną dyfuzję tlenu i ułatwia reakcję masy czynnej w płytach. Separator zapewnia również stałą odległość pomiędzy płytami dodatnimi i ujemnymi oraz zatrzymuje elektrolit, dzięki czemu wyciek kwasu jest zminimalizowany.

Praca w szerokim zakresie temperatur
   Akumulatory FreeVolt SPB mogą być eksploatowane w szerokim zakresie temperatur, jednakże optymalna temperatura dla eksploatacji akumulatorów wynosi 20°C do 25°C.

Niski stopień samowyładowania
   Zastosowanie kratek ze stopu ołowiowo-wapniowego zapewnia minimalne samowyładowanie. Dlatego, akumulatory mogą być magazynowane przez okres 9 miesięcy w normalnych warunkach (20 do 25°C), bez trwałego wpływu na pojemność lub oczekiwaną żywotność.

Szczelna obudowa
   Konstrukcja akumulatorów FreeVolt SPB zabezpiecza przed wyciekiem elektrolitu przez zaciski lub obudowę. Obudowa wykonana tworzywa sztucznego o dużej wytrzymałości, dostępna w wersji ze standardowego tworzywa ABS (UL94 HB).

Żywotność przy pracy buforowej
   Znamionowa żywotność przy pracy buforowej / rezerwowej (20°C) wynosi od 10 do 12 lat.

Eksploatacja w wielu pozycjach
   Dzięki szczelnej konstrukcji akumulatory mogą być eksploatowane w dowolnej pozycji (w pionie lub poziomie z wyjątkiem pozycji całkowicie odwróconej).

Zastosowania

  • Elektrownie wiatrowe i słoneczne
  • Systemy UPS
  • Awaryjne zasilanie w elektrowniach i podstacjach
  • Sprzęt telekomunikacyjny i elektryczny
  • Tablice rozdzielcze
  • Roboty, sprzęt sterowniczy i inny sprzęt do automatyzacji przemysłowej
  • Systemy ochrony i alarmów pożarowych
  • Systemy radiofoniczne
  • Różny sprzęt telemetryczny
  • Sprzęt sygnalizacyjny

 

Szybki kontakt

TYTAN SERWIS
ul. Letnia 29a
95-100 Zgierz
tel. 605 56 56 85
email: biuro@tytanco.eu

TYTAN SERWIS, biuro
ul.Nowomiejska 5
91-414 Łódź
tel./fax 42 632 01 83

Główna nagroda

GŁÓWNA NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Licznik odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

Linki