certyfikaty, nagrody

Firma TYTAN SERWIS na ręce Pana Mariusza Murdzka otrzymała wręczoną przez Dyrektora Jacka Skwierczyńskiego prestiżową, przyznawaną po raz pierwszy...

arykuły

Mariusz Murdzek - Przydomowe elektrownie wiatrowe mogą służyć jako dodatkowe źródło energii elektrycznej, ale również jako...

ustawa oze

Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii wciąż czeka na zainteresowanie rządu RP. Co się dzieje z Ustawą o OZE? Czy unikniemy kar dla Polski?

informacje

Eksploatacja turbiny jest praktycznie darmowa, po jej zainstalowaniu, wedle szacunków producentów, możemy z niej korzystać nawet 25 lat...

Na posiedzeniu w dniu 8 kwietnia 2014 r. Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy o OZE. Teraz, po 2,5 roku prac w rządzie, może on w końcu trafić do parlamentu.

W ubiegłym tygodniu Rządowe Centrum Legislacji opublikowało kolejny projekt ustawy o odnawialnych źródłach energii (wersja 6.3), który został właśnie przyjęty przez Radę Ministrów. 


Także w ubiegłym tygodniu premier Donald Tusk informował, że rząd przeciągając prace nad ustawą o OZE i blokując jej przyjęcie uchronił odbiorców energii od wzrostu cen energii. Jak argumentował premier, przyjęcie ustawy o OZE we wcześniejszym kształcie mogłoby być "zabójcze dla polskiej gospodarki". 


Po akceptacji projektu ustawy o OZE na dzisiejszej Radzie Ministrów może ona teraz trafić do prac w parlamencie. Ustawa o OZE wejdzie w życie 30 dni od daty ogłoszenia w Dzienniku Ustaw. MG podało, że przepisy wprowadzające nowy system wsparcia dla źródeł odnawialnych zaczną obowiązywać po upływie dwunastu miesięcy od daty wydania pozytywnej decyzji Komisji Europejskiej zatwierdzającej system wsparcia jako zgodny z przepisami o pomocy publicznej - informuje PAP. 


źródło: gramwzielone.pl

Szybki kontakt

TYTAN SERWIS
ul. Letnia 29a
95-100 Zgierz
tel. 605 56 56 85
email: biuro@tytanco.eu

TYTAN SERWIS, biuro
ul.Nowomiejska 5
91-414 Łódź
tel./fax 42 632 01 83

Główna nagroda

GŁÓWNA NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Licznik odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

Linki