certyfikaty, nagrody

Firma TYTAN SERWIS na ręce Pana Mariusza Murdzka otrzymała wręczoną przez Dyrektora Jacka Skwierczyńskiego prestiżową, przyznawaną po raz pierwszy...

arykuły

Mariusz Murdzek - Przydomowe elektrownie wiatrowe mogą służyć jako dodatkowe źródło energii elektrycznej, ale również jako...

ustawa oze

Ustawa o Odnawialnych Źródłach Energii wciąż czeka na zainteresowanie rządu RP. Co się dzieje z Ustawą o OZE? Czy unikniemy kar dla Polski?

informacje

Eksploatacja turbiny jest praktycznie darmowa, po jej zainstalowaniu, wedle szacunków producentów, możemy z niej korzystać nawet 25 lat...

Przydomowe elektrownie wiatrowe

Elektrownia wiatrowa Ventus 500 W

Najmniejsza elektrownia wiatrowa z serii Ventus o mocy 500W to rozwiązanie wykorzystywane przede wszystkim do dostarczania energii elektrycznej do miejsc o małym poborze prądu, na przykład oświetlenia ogrodowego czy domków letniskowych. Jej niewielkie rozmiary oraz nieduża ilość wykorzystywanych akumulatorów pozwalają na instalowanie tego modelu np. tylko na czas pobytu w domku letniskowym, lub na stałe. Bardzo duże możliwości zainstalowania takiej elektrowni i wiatraków sprawiają, że eliminują one również konieczność cumowania jachtów w portach pozwalając na ładowanie ich akumulatorów w innych miejscach.

Ponadto popularne wiatraki Ventus 500W spełniają swoją rolę w domkach letniskowych jako sposób na uzyskiwanie ciepłej wody. Elektrownie wiatrowe Ventus 500W to prawdopodobnie najbardziej mobilne i uniwersalne urządzenia z całej serii Ventus.

Elektrownia wiatrowa Ventus 1000 W

Elektrownie wiatrowe Ventus 1000W stanowią przede wszystkim dodatkowe źródło energii wystarczające na zasilenie gospodarstwa domowego. W skład zestawu poza wiatrakami wchodzą cztery akumulatory AGM o pojemności 100Ah co wystarcza na zmagazynowanie wystarczającej ilości energii do zasilenia urządzeń elektrycznych oraz oświetlenia.

Wiatraki Ventus 1000W pozwalają również na podgrzanie wody w całym gospodarstwie domowym, a wbudowany sterownik grzałkowy nie pozwala zagotować się wodzie w zbiorniku i pozwala podtrzymać żądaną temperaturę (którą ustala Klient). Istnieje możliwość zwiększenia wydajności układu poprzez połączenie go z panelami słonecznymi, co pozwoli na magazynowanie energii zarówno w dzień jak i w nocy.

Elektrownia wiatrowa Ventus 2000 W

Aż 10 akumulatorów AGM mających pojemność 100Ah umożliwia gospodarstwom domowym na częściowe uniezależnienie się od publicznej sieci energetycznej. Elektrownie wiatrowe Ventus 2000W zapewniają również dostawę energii elektrycznej w trakcie przerw w dostawie prądu regionalnego dostawcy.

Jak wszystkie wiatraki i elektrownie z serii Ventus, również model o mocy 2000W może zostać wykorzystany do podgrzewania wody w gospodarstwie domowym. Elektrownie wiatrowe posiadające grzałkę i sterownik do grzania wody w 100% wykorzystujący uzyskaną energię, ponieważ jest ona oddawana bezpośrednio do zbiornika.

Szybki kontakt

TYTAN SERWIS
ul. Letnia 29a
95-100 Zgierz
tel. 605 56 56 85
email: biuro@tytanco.eu

TYTAN SERWIS, biuro
ul.Nowomiejska 5
91-414 Łódź
tel./fax 42 632 01 83

Główna nagroda

GŁÓWNA NAGRODA MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO

Licznik odwiedzin

Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin

Linki